Menu
Městys Cítoliby
MěstysCítoliby

10. ročník Cítolibského srazu automotoveteránů

Již po desáté, na stejném místě, ve stejném termínu a se stejně krásným počasím, dne 25.5.2019 proběhl v Cítolibech 10. Ročník srazu automotoveteránů. Opět po půlročních přípravách vymýšlení programů a shánění sponzorů, se sraz pod rukama bandy nadšenců a srdcařů dotáhl do úžasného finále, a to i rekordní účastí, registrovaných účastníků (necelých 200 strojů) a nespočetně nadšených účastníků všech věkových kategorií. Vozidla se tradičně zaregistrovala ve 4 kategoriích (osobní předválečné, osobní poválečné, vozidla terénní a motorky). Ve finále byla diváckou volbou vyhodnocena a odměněna nádhernými poháry a ceny.

Díky všem mnoha sponzorům, hlavně podpoře Městysu Cítoliby a podpoře zázemí restaurace Dělnický dům jsme mnohem více obohatili program srazu. Dopoledne během statické ukázky všech naleštěných miláčků, zpestřili sraz už tradičně modeláři a letos na víc vystoupil kouzelník pro děti. Následovala spanilá okružní jízda po okolí. A po návratu jako vrchol programu vystoupil silák ,,Železný Zekon‘‘ a předvedl neskutečné obdivuhodné výkony, do kterých zapojil i několik nevěřících diváků. Po něm předvedla na živo své umění zpěvačka Marcela Březinová. A od 18:00 hodin byla akce zakončena při muzice se skupinou ,,PAREXIL‘‘ do pozdních nočních hodin. Není třeba zveřejňovat výsledkovou listinu, nýbrž není důležité zvítězit, ale zúčastnit se. Za mě vyhrál každý, kdo se zúčastnil a užil si krásnou sobotu a to i díky vymodlenému počasí. Každý divák i účastník srazu si určitě našel svou srdeční záležitost, zavzpomínal, potěšil oko, nebo i zkritizoval, ale o tom tak obrovská cítolibská akce vedena hrstkou kamarádů je. Závěrem chci jen poděkovat Všem, kteří nás 10 let úžasně podporovali! Sponzorům, kteří si utrhli kousek ze svého a to i z řad samotných občanů, kteří si váží zviditelnění naší obce takovouto akcí. A končím opět tradičně, jako byl tradiční 10. Sraz díky všem pořadatelům za skvěle odvedenou práci, za každou pomocnou mozkovou buňku, ruku i nohu a vše bylo co možné. Petr Renč

veteráni

Datum vložení: 25. 5. 2019 8:57
Datum poslední aktualizace: 24. 7. 2019 12:24
Autor:

Městys

Svátek

Svátek má Viola

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Nepřehlédněte

TÁBOR

předchozí ročníky:

Pravidelné akce

klub69

SKCkočárkoik

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Najdete nás také zde

facebook

insta

Rozpočet městyse

rozpocet

Monitor - kompletní přehled veřejných financí

Zveřejnění

profil zadavatele veřejných zakázek


Usnesení Zastupitelstvaa rady Obce

Městys Cítoliby