Menu
Městys Cítoliby
MěstysCítoliby

5. výročí znovuotevření Dělnického domu a sraz přátel a rodáků městyse Cítoliby

V sobotu 28. října se u příležitosti 5. výročí znovuotevření Dělnického domu konal i sraz přátel a rodáků městyse Cítoliby. Od 15 hodin měli návštěvníci možnost podívat se na faru, do kostela, školy, na fotbalové hřiště, do místní sokolovny a samozřejmě do prostor celého Dělnického domu, vč. úřadu městyse a knihovny. V předsálí byly vystavené kroniky a fotografie z akcí, které se v Dělnickém domě konaly v průběhu 5 let od otevření, ale také z činnosti jednotlivých spolků, které v Cítolibech působí. Věděli jste, že se za 5 let od otevření konalo v Dělnickém domě již 249 akcí?
V 17.30 hodin zahájili moderátoři místostarosta Ing. Zdeněk Borl a členka kulturní komise Mirka Kacetlová večerní program. V úvodním rozhovoru odpovídal na jejich otázky starosta Petr Jindřich. Týkaly se nejen Dělnického domu, ale i získání Modré stuhy v soutěži vesnice roku „Za společenský život“, investičních akcí, které letos proběhly a které městys čekají v dalších letech. Starosta poděkoval všem, kteří se na přípravách i průběhu akcí podílejí a také oznámil, že v prosinci letošního roku zaplatíme poslední splátku z 5milionového úvěru, který vznikl za účelem rekonstrukce Dělnického domu. I to byl důvod k oslavě.
A jaký byl kulturní program? Bohatý, rozdělený na dvě části. V té první vystoupily zde 3-5leté citolibské děti z taneční školy Fénix, které si pod vedením Veroniky Sailerové nacvičily vystoupení pod názvem „Skok je víc než krok“, vystoupení měly připravené i děti ze ZŠ a MŠ Cítoliby pod vedením paní učitelky Evy Pémové, ukázky standardních a latinsko-amerických tanců předvedl juniorský pár Filip Vopinka a Zuzana Líšťanská. K tanci i poslechu hrála skupina Prima flám pana Jiřího Vinše. Květinovou výzdobu zapůjčila firma Zahrada Cítoliby, za což jim tímto děkujeme.

Hlavním programem večera byl od 20 hodin koncert sester Havelkových proložený módní přehlídkou dobových prvorepublikových modelů. Velkým překvapením na závěr jejich vystoupení byla herečka paní Zděnka Procházková. Večer pak uzavřela diskotéka DJ Lukyna.

Datum vložení: 28. 10. 2017 8:56
Datum poslední aktualizace: 16. 3. 2018 11:03
Autor:

Městys

Svátek

Svátek má Leoš

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Nepřehlédněte

TÁBOR

předchozí ročníky:

Pravidelné akce

klub69

SKCkočárkoik

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Najdete nás také zde

facebook

insta

Rozpočet městyse

rozpocet

Monitor - kompletní přehled veřejných financí

Zveřejnění

profil zadavatele veřejných zakázek


Usnesení Zastupitelstvaa rady Obce

Městys Cítoliby