MARIUS PEDERSEN - VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA

Typ: ostatní | náš tip
MPŘIDIČ / ŘIDIČKA

Jste řidič/ka, nebo byste se jí/m rád/a stal/a? Do týmu silné dánské společnosti Marius Pedersen a.s. shání nové posily! Nově stačí jen projevit zájem, řidičský průkaz s profesním průkazem je plně hrazen při úvazku na 4 roky.

Společnost Marius Pedersen a.s., zabývající se odpadovým hospodářstvím a využitím zdrojů, přijme do Loun řidiče nebo zájemce o řízení skupiny C+E. Práce je to velmi dynamická a flexibilní, vzhledem k dánskému modelu řízení také velmi přizpůsobivá Vašim časovým požadavkům.

Jaké jsou u společnosti Marius Pedersen a.s. standardy:

- veškeré příjmy jdou oficiální cestou a proto se nemusíte bát o své zázemí v případě nemoci

- dodržování veškerých zákonných norem - diety a pomůcky jsou standardem

- každý rok se automaticky valorizuje mzda o inflaci a pár procent navíc

- vzhledem k regionálnímu modelu odpadového hospodářství budete každý den s rodinou a budete spolupracovat s lidmi, kteří i o Váš region pečují a vědí o něm maximum. Nestane se tedy, že Vás dispečer pošle do míst, o kterých neví zhola nic.

- nejnovější flotila splňující nejnáročnější řidičské požadavky (většina vozů s automatickou převodovkou, stáří pát let či nové vozy výhradně značky Mercedes Benz či Scania)

- smlouva na dobu neurčitou

Co společnost Marius Pedersen a.s. nabízí:

- dynamickou a odpovídající mzdu reflektující Vaše schopnosti a zájem o rozvoj (HR, ADR, cisterna - i tato školení jsou samozřejmě hrazena)

- systém plánování směn podle Vašich požadavků

- rodinný kolektiv

Co je požadováno:

- nyní již jen chuť řídit :) V případě Vašeho úvazku společnost hradí kompletní cenu řidičského a profesního průkazu a veškerých nutných školení pro zajištění Vaší kvalifikace

V případě zájmu se prosím ozvěte na e-mail filip.cerny@mariuspedersen.cz, nebo telefon +420777451554. Děkujeme a těsíme se na Vás!

Filip Černý, Marius Pedersen a.s.

Vytvořeno: 23. 8. 2019
Poslední aktualizace: 23. 8. 2019 09:23