KULTURNÍ A SPOLEČENSKÉ AKCE V CÍTOLIBECH

Typ: ostatní | náš tip
akceshrnutí aktuálních informací

Vážení přátelé kultury, sportu a dalších společenských akcí,

díky „Corona situaci“ jsme se naposledy setkali na Dětském karnevale a Maškarním plese, které se konaly 7. 3. Všechny další akce, které již byly naplánovány jsme museli zrušit nebo přesunout, a že jich nebylo málo, o tom svědčí přehled, který najdete na webových stránkách městyse.

Původně jsem doufala, že se to bude týkat pouze akcí do konce května. Přesto, že vývoj situace začíná vypadat příznivě, žijeme stále v nejisté době a právě to je důvod, proč jsme přistoupili k dalšímu kroku - ke změnám až do konce prázdnin:

Zájezd na divadelní představení „V Paříži bych tě nečekala, tatínku“ – náhradní termín je zatím stanoven na 20. 5. 2020, předpokládám, že to není konečný termín, o změnách budu včas informovat.

Vítání občánků  - přeloženo na září 2020 s tím, že se doplní o děti narozené do července 2020

Koncert kapely DOGA - zrušeno

Křest knihy – „Zdeněk Šesták, skladatel a muzikolog…“ přeloženo na podzim

Štístko a poupěnka - přeloženo na 15. 9., vstupenky zůstávají v platnosti, nadále předprodej probíhá

Dětský den - SK přeloží na konec prázdnin, případně na září 2020

Branný závod, Pálení čarodějnice a Staročeské Máje, které pořádá SDH zrušeno

Hry MLP akce proběhne v přesunutém termínu 12. 9. 2020

Koncert houslisty Pavla Šporcla proběhne v přesunutém termínu v neděli 6. 9. 2020, vstupenky zůstávají v platnosti, nadále probíhá předprodej

Cítolibská svatojakubská pouť zrušeno, V případě, že to situace umožní, bude namísto letošního ročníku uspořádána např. zábava v zahradě DD.

Věřím, že tyto změny chápete, přeji Vám všem zejména zdraví a hodně sil, tolik potřebných k překonání současného stavu. Na podzim to doženeme J.

M. Kacetlová, předsedkyně KK

Usnesení RM: Rada městyse Cítoliby schvaluje zrušení pořádání letošního ročníku Cítolibské svatojakubské pouti vzhledem k situaci a bere na vědomí předložené informace o kulturních a sportovních akcích v obci.

UZOB

Vytvořeno: 28. 4. 2020