Navigace

Obsah

Zastupitelstvo, rada

 

Volební období 2014 - 2018:

Ustavující schůze zastupitelstva městyse: 4.11.2014

STAROSTA MĚSTYSE: Petr Jindřich

MÍSTOSTAROSTA MĚSTYSE: Jiřina Nováková do 25.1.2017, od 13.2.2017 Ing. Zdeněk Borl

RADA MĚSTYSE: Ing. Zdeněk Borl od 13.2.2017, Lenka Hronková, Petr Jindřich, Jaromír Makarius, Jiřina Nováková do 25.1.2017, Kateřina Varmužová

Rada Městyse Cítoliby - Jaromír Makarius, Bc. Lenka Hronková, Petr Jindřich, Kateřina Varmužová, Ing. Zdeněk Borl

ZASTUPITELSTVO MĚSTYSE: Miroslav Bartl, Svatopluk Bláha, Ing. Zdeněk Borl, Lubomír Gebelt, Blanka Hejlíková, Lenka Hronková, Petr Jindřich, Jaromír Makarius, Josef Neudert, Jiřina Nováková do 25.1.2017, od 26.1.2017 Milan Postl, od 29.4.2017 Věra Pokorná, František Rybka, Miroslav Šponiar, Helena Typoltová, Kateřina Varmužová, JUDr. Kateřina Veselá do 28.4.2017

ZASEDÁNÍ ZM 5.3.2015

FINANČNÍ VÝBOR: předseda - Ing. Zdeněk Borl do 13.2.2017, od 14.2.2017 Lenka Hronková, členové - Věra Pokorná, Miroslav Šponiar

KONTROLNÍ VÝBOR: předseda - Miroslav Bartl, členové - Alena Petržilková, František Rybka

SPRÁVCE ROZPOČTU: Alenka Špeciánová do 31.7.2015, od 1.8.2015 Jitka Wasserbauerová

KOMISE INVESTIČNÍ, PRO ROZVOJ OBCE A ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ: předseda - Ing. Zdeněk Borl, členové - Miloš Rosenbaum, Jaromír Makarius, Jiřina Nováková od 5.11.2015, Milan Postl, Jan Pikl, Petr Jindřich, Alenka Špeciánová do 31.7.2015 

KOMISE PRO KULTURU, ŠKOLSTVÍ A SPORT: předseda - Blanka Hejlíková, členové - Marcela Rybáková, Libuše Melcrová, Miroslava Jirásková, Lenka Hronková, Kateřina Varmužová, Eva Parkmanová, Jaromír Makarius do 4.11.2015, Radka Malínková, Marcela Červeňáková

KOMISE SOCIÁLNÍ: předseda - JUDr. Kateřina Veselá do 28.4.2017, Petra Střelcová od 18.5.2017, členové - Eva Parkmanová, Lenka Hronková, Jiřina Nováková, Jitka Wasserbauerová, Hana Bischoftová, Jitka Gregorová

 

Archiv: