Navigace

Obsah

Akce

Omezit výpis akcí na


Datum konání: calendar calendar

stará garda
23. 6. 2018 začátek od 13:00
Místo konání: Fotbalové hřiště

Bezbariérový vstup na akci

Akce je vhodná pro děti

za podpory Městyse Cítoliby celý text

zahradní slavnost
26. 6. 2018 začátek od 15:00
Místo konání: Základní škola a Mateřská škola Cítoliby

Akce je vhodná pro děti

v zahradě základní školy celý text

Líbánky na Jadranu
26. 6. 2018 začátek od 16:30
Místo konání: VÝLET
odjezd z křižovatky v 16.30 celý text

Setkání s Vlastimilem Vondruškou
25. 9. 2018 začátek od 19:00
Místo konání: Dělnický dům Cítoliby - kulturní centrum
v kanceláři úřadu přijímáme rezervace celý text

Hüttnerová a Křížková
4. 11. 2018 začátek od 19:00
Místo konání: Dělnický dům Cítoliby - kulturní centrum

Bezbariérový vstup na akci

v kanceláři úřadu přijímáme rezervace

Talk show známé zpěvačky a herečky Hanky Křížkové a herečky a malířky Ivy Hüttnerové, ve které zazní řada historek ze života i z profese. A pochopitelně se bude i zpívat.

Iva Hüttnerová je výjimečná svými aktivitami. Je herečkou, malířkou, moderátorkou, spisovatelkou a k tomu ještě manželkou, matkou a babičkou. Všechno ji to hrozně baví. V lednu měla výstavu v litoměřické galérii. V současnosti hraje také ve hře Manželské štěstí aneb Hospodyně na zabití v Divadle U Valšů a v Semaforu.

Hana Křížková vztah k muzice zdědila po rodičích. Tatínek dirigoval divadelní orchestr, hrál na různé hudební nástroje a maminka krásně zpívala a v mládí hrála ochotnické divadlo. V roce 1982 nastupuje profesionální dráhu, kdy hostovala v karlovarské skupině Metronom. V roce 1988 získala stříbrnou Bratislavskou lyru, Cenu diváků a Cenu novinářů. V roce 2002 debutovala ve filmu Andělská tvář. Zpívala v muzikálu Drákula. Krysař, americkém crazy muzikálu Jeptišky a mnoha dalších. Ovšem její srdeční záležitostí je stále swing, šanson a blues. celý text

troška
26. 11. 2018 začátek od 19:00
Místo konání: Dělnický dům Cítoliby - kulturní centrum

Bezbariérový vstup na akci

v kanceláři úřadu přijímáme rezervace

Známý český režisér Zdeněk Troška vypráví nejen o filmech, které všichni známe, ale i o jídle a dietách, žrádle a dobrotách ve všech podobách, tedy i v té vánoční podobě! Jak vznikl takový dříve nenáviděný, dnes milovaný vánoční králík na smetaně nebo kapr na křenu, diváci uslyší v tomto pořadu!
Simona Klímová doprovodí talk show písničkami. Zazní zde klasické vánoční melodie, lidové písničky a koledy jak je známe…Nesem vám noviny, Štědrej večer nastal, Veselé vánoční hody.
Vánoce patří k nejkrásnějším svátkům v roce, tak proč si čekání na ně nezpříjemnit t r o š k o u smíchu a t r o š k o u hudby ?
Vtip, humor a nadsázka je mottem celého večera.
Pořad je koncipován do dvou bloků o délce zhruba 60 – 80 minut s přestávkou, během které mají diváci možnost zakoupit si CD Simony nebo dva díly kuchařky pana Trošky s názvem „NEBE V HUBĚ“ – Chrocht, chrocht, popř. „ NEBE V HUBĚ 2“ – aneb Čertův švagr!
celý text